Zycie Kolorado
Zycie Kolorado

Zycie Kolorado

The Polish Newspaper in Colorado

KIM JESTEŚMY:

Życie Kolorado jest bezpłatnym polonijnym miesięcznikiem o profilu kulturalno-społecznym.

Wydawany od 2009 roku w Denver, w stanie Kolorado, scala ośrodki polonijne w zachodnich stanach USA: Utah, Nevada, Arizona, Nowy Meksyk, Kalifornia i Washington.

Życie Kolorado jest publikowane dzięki Reklamodawcom i wsparciu finansowemu Czytelników oraz:


Życie Kolorado jest projektem współfinansowanym w ramach funduszy polonijnych Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej za pośrednictwem  Konsulatu Generalnego RP w Los Angeles

Życie Kolorado jest projektem współfinansowanym w ramach funduszy polonijnych Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej za pośrednictwem Konsulatu Generalnego RP w Los Angeles


WESPRZYJ NASZE PISMO W 2019 ROKU!

Witamy na stronie Życia Kolorado. Nasz standardowy format to 32 strony co miesiąc - zapraszamy do czytania!


CZERWCOWE WYDANIE:


ZAPOWIEDZI | LATO 2019

c.jpg


ZAPRASZAMY! Osoby chętne do wsparcia tej inicjatywy w formie woluntariatu przed i podczas festiwalu lub donacji w formie ciast, produktów spożywczych, przedmiotów na aukcję itp. prosimy o kontakt z organizatorami festiwalu.

Przez całe lato będziemy również prowadzić zapisy dla woluntariuszy i darczyńców bezpośrednio przed i po mszach świętych w Kościele Św. Józefa, na specjalnej tablicy wywieszonej przy wejściu do świątyni.

Jesteśmy wdzięczni za każdą formę okazałej pomocy. Jako dowód tej wdzięczności, z góry zapraszamy wszystkich woluntariuszy i darczyńców, którzy pomogą nam w tym roku, na spotkanie towarzyskie, które odbędzie się po festiwalu. Więcej szczegółów ogłosimy później.

Zapraszamy również vendorów zainteresowanych wykupieniem stoiska na naszym festiwalu.

Kontakt:

e-mail:

PolishFoodFestival@gmail.com

telefon: 720-504-6199

Facebook: @polishfoodfestival