Zycie Kolorado
Zycie Kolorado

O nas

Direct yet conceptual. Provocative and engaging. Design & illustration for brands, publications, and people.

O nas

Od bez mała 10 lat scalamy Polonię w zachodnich stanach USA, pielęgnujemy polskie tradycje i kulturę


Życie Kolorado jest projektem współfinansowanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej za pośrednictwem Konsulatu Generalnego RP w Los Angeles


Współpraca

Redakcja:

  • Waldek Tadla - Redaktor Naczelny

  • Katarzyna Hypsher - Skład & Edycja

  • Marcin Żmiejko - Marketing

  • Bogusia Chochołowska-Partyka - Dyrektor Kreatywny


Autorzy naszych tekstów:

+ Grzegorz Malanowski, Tomasz Skotnicki, Bożena Janowski, Halina Dąbrowska, Piotr Gzowski, Witold-K (Kaczanowski), Bożena Janowska, Adam Lizakowski, Barbara Popielak, Eliza Sarnacka-Mahoney, Kasia Suski, Hanna Czernik, Paweł Korowajski hm, Szymon Łobocki, ks. Stanisław Michałek SCh, Katarzyna Zak, Kazimierz Krawczak, Małgrzata Cup (CA), Irene Sturm (CA), Bogumił Horchem (AZ)


Życie Kolorado jest miesięcznikiem Polonii amerykańskiej w Kolorado. Pismo zostało założone przez Katarzynę Hypsher i jego pierwsze wydanie ukazało się 1 września 2009 roku. Celem i przesłaniem pisma jest promocja i scalanie emigracji polskiej w Kolorado.

Gazeta ma profil informacyjno - kulturalny. Piszemy m.in. o aktualnych wydarzeniach nie tylko w Kolorado. Współpracujemy z innymi stanami, gdzie wysyłamy naszą publikację do centrów polskich społeczności w Arizonie, Utah, Nowym Meksyku, Kalifornii i Washingtonie.

Pragniemy docierać do wszystkich Polaków zainteresowanych czytaniem tej gazety. Chcemy być zródłem informacji i wymiany między rodakami w USA. Nieustająco szukamy nowych miejsc do dystrybucji naszej gazety. Prosimy o kontakt jeśli istnieją miejsca, do których jeszcze nie dotarliśmy. Gazeta jest bezpłatna i utrzymuje się ze środków pochodzących od reklamodawców i dzięki współfinansowaniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Apelujemy do Czytelników aby wspierali nasze biznesy. Dzięki nim istnieje to nasze pismo i strona internetowa.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych reklamą do współpracy!